2013 yılında kurulan Akın Partners, İstanbul’da faaliyet göstermekte olup, çeşitli şehirlerdeki irtibat büroları ile Türkiye genelinde müvekkillerine hizmet vermektedir.

Büromuzun temel ilkesi, alanında uzman kişilerden oluşan dinamik kadrosu ile en kısa sürede, doğru ve etkin çözüm yollarını sunarak müvekkillerine en iyi hizmeti sağlamaktır.

Danışmanlık, avukatlık, icra-iflas ve Türk Patent vekillik hizmetleri departmanları ile yerli ve yabancı müvekkillerine faaliyet alanları kapsamında en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen hukuk büromuz çeşitli konularda uzmanlaşmış avukat ve danışmanları ile Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku, Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku, Bankacılık ve Finans Hukuku, Bilişim Hukuku, Şirketler ve Ticaret Hukuku, Rekabet Hukuku gibi çok geniş bir alanda mesleki etik standartlara ve profesyonel kurallara uygun şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Akın Partners; yerli ve yabancı sermayeli şirketler ile Telekomünikasyon, Bankacılık ve Finans kuruluşlarına icra ve iflas departmanı ile gerek idari gerekse de yasal takip sürecinde dinamik ve profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir.

Türkçe, İngilizce hizmet veren büromuz, tüm müvekkillerinin emanet ettiği işi her an takip etmekte, sorunlarına farklı hukuki yaklaşımlar üreterek birlikte çözüm yaratıp onlara zaman ve fayda kazandırmaktır.

Bizimle birlikte yürüyen yerli ve yabancı tüm çözüm ortaklarımıza ve müvekkillerimize güvenlerinden ötürü sonsuz teşekkür ederiz.