Yasal Uyarılar

Internet sitesinde bulunan bilgiler Akın Partners tarafından, Avukatlık Kanunu ve Türkiye Barolar Birliği’nin meslek kuralları uyarınca sadece bilgi amaçlı olarak temin edilmektedir. 

Internet sitesinde bulunan bilgiler (i) reklam veya diğer bir ticari amaca hizmet etmemektedir ve bu amaçlarla veya Türkiye Barolar Birliği'nin meslek kurallarına aykırı herhangi diğer bir amaçla kullanılamaz; (ii) hiçbir şekilde hukuki tavsiye veya görüş teşkil etmez veya bunların yerine geçmez, güncel gelişmeleri içermeyebilir; (iii) Akın Partners ve ziyaretçi arasında avukat-müvekkil ilişkisi yaratmaz.


Akın Partners, bu Internet sitesinde yer alan bilgilerden ve ziyaretçilerin bu Internet sitesinde verilen bilgilere dayanarak gerçekleştirecekleri işlem ve eylemlerden sorumluluk kabul etmemektedir. Akın Partners’ın yazılı muvafakati olmadan bu Internet sitesine link verilemez. 

Bu Internet sitesinde yer alan tüm bilgilere ve logoya ilişkin tüm fikri mülkiyet hakları Akın Partners’a aittir ve Akın Partners’ın yazılı muvafakati olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya kullanılamaz.